Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız Mart 2000’de Bayrampaşa’da kurulmuştur. Dokuma etiket ve dar dokuma sektörlerine iplik tedarik hizmetini sunmaktadır. Pazarda değişen şartları dikkate alarak, 2009 yılında 1500 renkli stok kartelamızla pazara değer kattığımıza inanıyoruz. Kartela sonrası gipe lastik, dokuma kumaş, örme kumaş sektörleri için de çözüm ortağı olmayı başardık. Yurt içi ve yurt dışı stoktan satış hizmetiyle, azim ve kararlılıkla yolumuza devam etmekteyiz.

GÖRÜNÜM
“Koç İplik Hayatı Renkli Dokuyun” parolamız, 1500 renk stoklu kartelamız, sipariş karşılama, muhasebe, depo ve sevkiyat departmanlarımız ile müşterilerimize en güzel şekliyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

GÖREV
Karınca hacca gidiyormuş, varamazsın demişler. Olsun bu yolda ölürüm demiş. Kurulduğumuz günden bu güne aynı hassasiyet ve azimle yolumuza devam etmekteyiz. Tekstil sektöründe yıpranan değerlerin yeşertilmesi, kaybedilmiş değerlerin yeniden bulunup yaşatılması adına yürüyüşümüze devam etmekteyiz. Bu bilinçle ve sorumlulukla işlerimizi yürüteceğimizi taahhüt ederiz.

Size Özel Renkler

Hızlı TeslimatGüçlü İletişim

Değer Katan Ürünler